Oferta

Systemy grzewcze

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy naszym klientom doskonały dobór i montaż urządzeń grzewczych. Zmodernizujemy i unowocześnimy twoją instalację, przedstawimy Ci najlepsze warianty logistyczne i automatyczne, zapewniamy profesjonalny montaż na który dajemy 24 miesięcy gwarancji.

Kondensacyjne kotły gazowe

W tradycyjnych kotłach spaliny wyrzucane do atmosfery mają jeszcze wysoką temperaturę (ok 110°C). Spaliny o tak wysokiej temperaturze zawierają jeszcze sporą ilość ciepła, które jest bezpowrotnie tracone. Kocioł kondensacyjny maksymalnie wykorzystuje ciepło ze spalin zanim zostaną one wyrzucone do atmosfery. Dodatkowe oszczędności uzyskuje się dzięki zastosowaniu nowoczesnej automatyki EMS która maksymalnie optymalizuje pracę instalacji i daje dodatkowe oszczędności nawet do 20%

pompy ciepła

Pompy ciepła są urządzeniami które  wykorzystują darmową energię ze środowiska która jest dostępna bez ograniczeń w postaci  powietrza atmosferycznego, czy skumulowana w gruncie i wodzie. Nowoczesne Pompy Ciepła wiodących marek radzą sobie bardzo dobrze w naszym klimacie pod warunkiem właściwego doboru urządzenia i jego prawidłowych ustawień. Realnie zmniejszają koszty ogrzewania i podnoszą komfort użytkowania  domu, w szczególności w sytuacji braku dostępu do gazu ziemnego. Sprawność pomp ciepła oznacza się współczynnikiem efektywności COP która oznacza ilość wyprodukowanej energii cieplnej w (KW) w stosunku do ilości energii dostarczonej do urządzenia. Średni sezonowy współczynnik efektywności w zależności od urządzeń wynosi od 3.5 COP nawet do 5.0 COP

Stacje zmiękczania wody

Zmiękczacz wody to urządzenie które niweluje problemy związane z osadem jaki pozostawia twarda woda, zastosowanie go w domowej instalacji przynosi szereg korzyści.

  • zapewnia gładszą skórę i lśniące włosy dzięki wodzie, która nie podrażnia i nie wysusza skóry,
  • zapobiega przedwczesnemu zużyciu części w sprzęcie AGD w urządzeniach grzewczych oraz domowej instalacji.
  • pomaga w utrzymaniu w czystości wanien, umywalek i armatury sanitarnej
  • pozwala zmniejszyć zużycie środków piorących, chemii domowej oraz kosmetyków do mycia ciała i włosów nawet o 60%

Jak nietrudno zauważyć, zmiękczacz wody do domu to urządzenie niezbędne, jeśli chcesz zadbać o długą żywotność twojej instalacji wodnej, dobrą kondycję sprzętów AGD, ładny wygląd prysznica czy baterii, a przede wszystkim o zdrowie własne i twoich domowników.